مقاله ها

مقاله ایران گرین پن

دانشنامه
Greenpan

تاریخچه پوشش های تفلون

احتمالاً حداقل یک بار تجربه استفاده از ظروف تفلون را در زندگی خود داشته‌اید. آیا می‌دانید که ظروف تفلون چگونه ساخته شدند؟ اصلاً تفلون چیست و چگونه پدید آمد؟ روند تکاملی این ماده چگونه بوده است؟ در این نوشته قصد داریم تا مختصری از روند پیدایش تفلون ، پدید آورندگان و مخترعان و سیر تکاملی که در طول تاریخ طی کرده است را بررسی نماییم .

ادامه مطلب »
نوسازی ظروف با استفاده از روکش های نچسب
دسته‌بندی نشده
Greenpan

نوسازی ظروف با روکش های نچسب

نوسازی ظروف با استفاده از روکش‌های نچسب، روشی کارآمد برای افزایش دوام و زیبایی ظروف فلزی می باشد. این روکش‌ها از موادی مانند سیلیکون یا تفلون ساخته شده‌اند که به سطح ظروف متصل می‌شوند و از چسبیدن مواد غذایی به سطح ظروف جلوگیری می کنند. با نصب این روکش‌ها، مصرف روغن و چربی در هنگام پخت و پز کاهش می یابد و شستشوی ظروف راحت‌تر خواهد شد.

ادامه مطلب »
ظروف نچسب سرامیکی گرین پن
دسته‌بندی نشده
Greenpan

ظروف نچسب سرامیکی گرین پن

ظروف نچسب سرامیکی گرین پن، با پوشش نچسب از جنس تفلون، گزینه‌ای سالم و عالی برای پخت و پز در منزل است. این ظروف با قابلیت جلوگیری از چسبیدن مواد غذایی به سطح ظروف و راحتی در شستشو، تجربه آشپزی را لذت بخش و آسان می‌کنند. در ظروف نچسب سرامیکی گرین پن، فناوری پوشش سرامیکی نچسب، باعث شده تا روغن کمتری برای پخت و پز استفاده کنید و غذای سالم تری را بپزید.

ادامه مطلب »