وبلاگ

تاریخچه پوشش های تفلون

احتمالاً حداقل یک بار تجربه استفاده از ظروف تفلون را در زندگی خود داشته‌اید. آیا می‌دانید که ظروف تفلون چگونه ساخته شدند؟ اصلاً تفلون چیست و چگونه پدید آمد؟ روند تکاملی این ماده چگونه بوده است؟ در این نوشته قصد داریم تا مختصری از روند پیدایش تفلون ، پدید آورندگان و مخترعان و سیر تکاملی که در طول تاریخ طی کرده است را بررسی نماییم .

نوسازی ظروف با استفاده از روکش های نچسب

نوسازی ظروف با روکش های نچسب

نوسازی ظروف با استفاده از روکش‌های نچسب، روشی کارآمد برای افزایش دوام و زیبایی ظروف فلزی می باشد. این روکش‌ها از موادی مانند سیلیکون یا تفلون ساخته شده‌اند که به سطح ظروف متصل می‌شوند و از چسبیدن مواد غذایی به سطح ظروف جلوگیری می کنند. با نصب این روکش‌ها، مصرف روغن و چربی در هنگام پخت و پز کاهش می یابد و شستشوی ظروف راحت‌تر خواهد شد.

ظروف نچسب سرامیکی گرین پن

ظروف نچسب سرامیکی گرین پن

ظروف نچسب سرامیکی گرین پن، با پوشش نچسب از جنس تفلون، گزینه‌ای سالم و عالی برای پخت و پز در منزل است. این ظروف با قابلیت جلوگیری از چسبیدن مواد غذایی به سطح ظروف و راحتی در شستشو، تجربه آشپزی را لذت بخش و آسان می‌کنند. در ظروف نچسب سرامیکی گرین پن، فناوری پوشش سرامیکی نچسب، باعث شده تا روغن کمتری برای پخت و پز استفاده کنید و غذای سالم تری را بپزید.