بازسازی ظروف گرانیتی

زندگی جدید با ظروف گرانیتی!

امروزه ظروف گرانیتی به پایه ثابت و محبوب ترین محصول در آشپزخانه تبدیل شده است. زیرا به علت نچسب بودن و پخت و پز سریع با آن، دلیل استفاده زیاد از آن می باشد. اما پس از گذشت زمان و استفاده زیاد از این ظروف، نیاز به بازسازی خواهند داشت. در این مقاله از ایران گرین پن، ما به بررسی فرآیند و قیمت بازسازی ظروف گرانیتی خواهیم پرداخت.

اگر برای بازسازی ظروف خود، نیاز به مشاوره دارید، حتما با کارشناسان ایران گرین پن در ارتباط باشید.

بازسازی ظروف گرانیتی
اهمیت بازسازی ظروف گرانیتی

اهمیت بازسازی ظروف گرانیتی

شاید ظروف گرانیتی به نسبت ظروف تفلون، چدن و … عمری طولانی تری داشته باشد، اما پخت و پز زیاد بعد از مدتی طولانی باعث آسیب دیدن و از بین لایه نچسب ظروف گرانیتی می شود و ما نیاز به بازسازی ظروف گرانیتی (repair granite cooking pots) خواهیم داشت. همچنین تعویض ظروف قدیمی با جدید و یا خرید ظروف گرانیتی جدید، طبعا برای افراد به صرفه نخواهد بود.

پس بنابراین در اینجور مواقع راه حل به صرفه و منطقی برای شما مشتریان عزیز، استفاده از خدمات بازسازی ظروف گرانیتی توسط ایران گرین پن می باشد. با این کار نه تنها ظروف خود را نو کرده اید، بلکه میزان زیادی از سرمایه خود را هم حفظ و صرفه جویی کردید. ما در این مقاله سعی داریم که به بررسی بازسازی این ظروف بپردازیم.

طریقه بازسازی ظروف گرانیتی

بازسازی این نوع ظروف در ایران گرین پن یک فرآیند بسیار تخصصی است. شما می توانید با تماس به کارشناسان ایران گرین پن، مشاوره رایگان در زمینه خدماتی نظیر بازسازی قابلمه چدنی، بازسازی ظروف تفلون، سفیدگری ظروف مسی و … دریافت کنید.

گرانیت ترکیبی از تفلون و سرامیک می باشد و هیچ ارتباطی با سنگ گرانیت ندارد، اما فرآیند این بازسازی نیازمند دقت و تخصص می باشد. در اینجا ما نمایی کلی از بازسازی ظروف گرانیتی رو توضیح می دهیم:

تمیز کردن ظروف

تمیز کردن ظروف

قبل از هر گونه کاری، ابتدا ظروف گرانیتی خود را تمیز می کنیم. برای تمیز کردن آن می توانید با آب گرم و مایع ظرفشویی این کار را انجام دهید حتما از مواد شوینده مناسب برای ظروف خود استفاده کنید تا سطح آنها تمیز شود.

تعمیر نقصانات

تعمیر نقصانات

برای تعمیر بخش هایی از آسیب های ظروف، باید از مواد مخصوص گرانیتی استفاده شود تا بتوان نقصان آن را بازسازی کرد.

روکش جدید

روکش جدید

یکی از مراحل بسیار پیچیده، سخت و تخصصی اعمال روکش جدید در ظروف گرانیتی می باشد که در هنگام اعمال این روکش جدید، باید به طور یکنواخت و بدون هیچ حباب هوا بر روی ظروف باشد. این روکش ها معمولا مخلوطی از مواد گرانیتی و رزین است.

بررسی کردن

بررسی کردن

پس از اعمال روکش جدید، ظروف را بررسی کرده و اطمینان حاصل می شود که تمام نقص ها تعمیر و بازسازی شده اند و روکش به خوبی اعمال شده. پس از آن ظروف را در دمای مناسب و با روش هایی خاص خشک می شود.

تست کیفیت

تست کیفیت

پس از تمام این مراحل ظروف را تست می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که کیفیت آن ها به خوبی روز های اول باشد. همچنین از لحاظ مقاومت در برابر حرارت، ضربه و خشکی مطمئن می شوند.

نکته ای که حائز اهمیت است این است که تمامی این مراحل را به خودی خود نمی توانید انجام دهید، زیرا تمامی این مراحل تخصصی می باشد و نیاز دارید که این کار را به کارشناسان متخصص مانند ایران گرین پن بسپارید. ایران گرین پن از موادی با کیفیت برای بازسازی ظروف گرانیتی خود استفاده می کند و پس از آن ظروفتان را در دمایی مناسب در زمانی مناسب برای خشک کردن ظروف خود میگذارد. تمامی این مراحل را ایران گرین پن به درستی انجام میدهد تا رضایت شما عزیزان را جلب کند و همچنین بهره وری بیشتری از ظروف گرانیتی جدید خود داشته باشید.

اگر قابلمه تفلونی شما نیاز به بازسازی دارد، با کارشناسان ما تماس بگیرید تا به شما عزیزان مشاوره بدهند

مزایای بازسازی ظروف گرانیتی

مزایای بازسازی این نوع ظروف فراوان است که می توانید تجربه آشپزی خود را بهبود ببخشید. برخی از مزایای بازسازی این نوع ظروف عبارت اند از:

  • افزایش دوام و مقاومت: با بازسازی ظروف خود، مقاومت ظروف خود را از قبیل ضربه، حرارت، سایش، خرابی و سایر موارد مرتبط با آشپزی بهبود ببخشید.

  • نچسب بودن: ظروف گرانیتی از تفلون و سرامیک ساخته میشود، به همین خاطر این دو مواد دارای خاصیت ضد چسبندگی هستند و مواد غذایی به هیچ عنوان نمی چسبند و می توان گفت که یکی از بهترین ویژگی های ظروف گرانیتی، این خصوصیت می باشد.

  • حفظ بهداشت و غیر سمی بودن: ظروف گرانیتی به هیچ عنوان سمی نیستند و در هنگام بازسازی ظروف گرانیتی از مواد با کیفیت استفاده خواهد شد تا بتوان در هنگام آشپزی مواد غذایی شما، باکتری ها و مواده آلوده را جذب نکند.

  • انتخاب طرح و رنگ مورد علاقه: در هنگام مراجعه به ایران گرین جهت بازسازی این نوع ظروف، شما این امکان را دارید که طرح و رنگ مورد علاقه خود را برای روکش ظروف خود انتخاب کنید. این امر به شما مشتریان عزیز اجازه می دهد تا ظروف خود را با توجه به سلیقه و آشپزخانه خود هماهنگ کنید تا جلوه ای ویژه به آشپزخانه خود بدهید.

مزایای بازسازی ظروف گرانیتی

قیمت بازسازی ظروف گرانیتی

قیمت بازسازی ظروف گرانیتی به عوامل مختلفی بستگی دارد. این عوامل می تواند شامل اندازه ظروف، نوع مواد مصرفی، تعمیرات جزئی، پیچیدگی کار و تخصص کارشناسان نیز می باشد. حال این عوامل را در زیر بررسی می کنیم:

اندازه ظروف

اندازه ظروف

اندازه ظروف نقش مهمی در قیمت دارد به طوری که هر چه قدر ظروف ما بزرگتر باشد، نیاز به مواد و زمان بیشتری برای تعمیر و بازسازی دارند که این موضوع می تواند باعث افزایش قیمت شود.

نوع مواد مصرفی

نوع مواد مصرفی

نوع مواد مصرفی که در روکش ظروف گرانیتی استفاده می شود تاثیر بسزایی در قیمت دارد. موادی که کیفیت بالایی داشته باشند، به طور معمول قیمت بالایی دارند. انتخاب مواد با کیفیت با توجه به نیازهای شما می تواند قیمت آن را افزایش یا کاهش داشته باشد.

تعمیرات جزئی

تعمیرات جزئی

اگر ظروف شما به تعمیرات قبلی مثل تعمیر شکستگی های جزئی و … نیاز داشته باشد، به قیمت بازسازی ظروف گرانیتی اضافه خواهد شد.

پیچیدگی کار

پیچیدگی کار

بازسازی ظروف شما ممکن است به دلیل پیچیدگی فنی کار شما، همچون انجام روکش در دمای خاص یا انجام تعمیرات دقیق، پیچیده باشد. اینجور موارد طبیعتا با توجه به میزان کار و تخصص مورد نیاز هزینه های آن تغییر کند.

تخصص کارشناسان

تخصص کارشناسان

به کارگیری کارشناسان با تجربه و خبره در زمینه بازسازی ظروف، هزینه را افزایش یا کاهش می دهد. مطمئنا استفاده از کارشناسان با تجربه می تواند هزینه بیشتری داشته باشند، اما نتیجه نهایی کار مطمئن تر و با کیفیت تر خواهد بود.

بنابراین برای مشخص شدن قیمت بازسازی ظروف گرانیتی بهتر است که از کارشناسان متخصص ایران گرین پن مشاوره بگیرید تا آن ها با توجه به نیازها و امکاناتی که شما مشتریان عزیز نیاز دارید، تخمین قیمت دقیق ارائه دهند تا با میزان انتظارات و بودجه شما هماهنگ باشد.

نتیجه گیری

بازسازی ظروف گرانیتی یک فرایند پیچیده ای می باشد که نیازمند دقت و تخصص کافی است. در نظر داشته باشید که به هر شرکتی ظروف خود را تحویل دهید تا بازسازی شود، حتما به کیفیت و قیمت آنها توجه کنید تا دچار ضرر نشوید. ایران گرین پن با ارائه با کیفیت ترین و مناسبترین قیمت به شما عزیزان این خدمات را انجام می دهد تا جلب رضایت شما کاربران را بدست بیاورد.

جهت مشاوره در زمینه خدمات بازسازی قابلمه چدنی و همچنین خدمات دیگر مانند بازسازی ظروف تفلون، سفیدگری ظروف مسی و … می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.